VODOEKOSTAV s.r.o.

Vodohospodářské ekologické a průmyslové stavby

Historie a současnost

Firma VODOEKOSTAV s.r.o. Hradec Králové byla založena v roce 1994 se zaměřením činnosti na výstavbu a rekonstrukce vodohospodářských, inženýrských a průmyslových děl.

Firemní základnaSpolečnost se po celou dobu existence rozvíjí ekonomicky i odborně a to v technických i dělnických profesích, ve vybavenosti strojní i technologické. Průběžně dochází k vylepšování administrativního a skladového centra, kde již fungují sklady, zámečnická a opravárenská dílna, administrativní budova s nejmodernějším zázemím pro zaměstnance, zpevněné plochy splňují veškerá kritéria ochrany životního prostředí.

Certifikát ISODevizou firmy je schopnost flexibilně reagovat na potřeby zákazníka, zhostit se díla vždy kvalitně a v dohodnutém termínu. Také odborná zdatnost zaměstnanců, jak v dělnických profesích, tak techniků, byla ohodnocena udělením certifikátu systému managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Jeho držiteli jsme již od roku 2003.

Vizitkou naší společnosti je, že většina zákazníků se k nám vrací a v případě potřeby nás vyzývají k účastem na výběrových řízeních.

Věříme, že i Vy k nám najdete cestu a přesvědčíte se o správné volbě.

Za vedení firmy
Podpis
Šulc Ludvík

Úvodní strana - O společnosti - Realizace - Zázemí - Kontakty
© 2005-2009 Vodoekostav, s.r.o. Držitelé certifikátu ISO 9001:2001 od roku 2003. Všechna práva vyhrazena.
Telefon: 495 261 152, e-mail: info@vodoekostav.cz

Webdesign & webhosting: Martin Kaisrlík - KRASL.CZ